Makijaż weselny dla cery dojrzałej

0
70
makijaż na wesele

Nawet w wieku dojrzałym możesz wyglądać świetnie i czuć się bardzo atrakcyjnie. Nie musi to być przy tym wyłącznie pozorny efekt, wynikający z samoakceptacji i zmiany sposobu myślenia. Wykorzystaj po prostu dobrodziejstwa makijażu. Wykonuj go na co dzień i sięgaj po niego także podczas specjalnych okazji. Makijaż na wesele musi być przecież wyjątkowy. Jak powinnaś go zatem sama wykonać?

Po ukończeniu czterdziestego czy pięćdziesiątego roku życia powinnaś zrezygnować ze stosowania zbyt mocnych kosmetyków. Postaw na makijaż delikatny i stonowany. Zadbaj o to, by podkreślał on twoją naturalną urodę, ale jej całkowicie nie zmieniał. Wydobądź na wierzch swoje największe atuty. Podkreślaj je, nie koncentrując się w ogóle na pewnych niedoskonałościach. Każdy ma przecież jakieś braki i wady. Najważniejsze jest to, by się nimi nie przejmować – jeżeli nauczysz się to robić, te niedoskonałości przestaną być widoczne nie tylko dla ciebie, ale także i dla innych.

Makijaż na wesele dla skóry dojrzałej powinien skupiać się na upiększaniu samej twarzy. Nie rezygnuj więc z podkładu. Dalej z niego korzystaj, stawiając jednak na podkład mineralny o działaniu pielęgnacyjnym. To on przepięknie wyrówna koloryt twojej buzi i przy okazji lekko ją wygładzi. Nadaj też twarzy dodatkowego blasku. Górną część kości policzkowych podkreśl rozświetlaczem, a całość muśnij jakimś lekkim pudrem, który uchroni cię przed nadmiernym świeceniem się twarzy. Rzęsy wytuszuj przynajmniej dwukrotnie, a na usta nałóż lekką pomadkę w neutralnym odcieniu, zbliżonym do naturalnego koloru warg.

pparty.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here