Strona główna
Zdrowie
Tutaj jesteś

Jak ukryć blizny na twarzy?

23 lutego 2021 kosmetyki do makijażu

Blizny mogą pojawić się na twarzy z różnych powodów. Czasem są efektem ubocznym wyciskania pryszczy, innym razem stają się niemiłą pamiątką po wypadkach i różnych urazach. Niezależnie od przyczyny – każda kobieta, która je ma, wolałaby jakoś się ich pozbyć lub przynajmniej czasami je ukryć. A na to pozwalają kosmetyki do makijażu. Kolorowy kamuflaż warto zafundować sobie tuż przed ważniejszymi wyjściami, by na weselu przyjaciółki czy randce móc czarować wszystkich idealnie gładką skórą. Jak ukryć blizny na twarzy i cieszyć się gładką cerą?

jak ukryć blizny na twarzy makijaż

Makijażowe cuda

Z pomocą makijażu da się stworzyć prawdziwe cuda na twarzy. Można diametralnie zmienić jej wygląd, ukrywając niemalże wszystkie defekty i podkreślając wyłącznie te elementy, z których jest się zadowolonym. Co takiego można więc zrobić z bliznami? W ich przypadku najlepiej zadziała dobry korektor. Wybierając go, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jego odcień. Korektor powinien być dopasowany kolorystycznie do barwy blizn, ale też i do samej cery. Nie może wyróżniać się na tle twarzy. Dwie jasne plamy na polikach czy czole nie będą prezentować się atrakcyjnie, dlatego każdy od razu zwróci na nie uwagę i zobaczy, że coś tu jest nie tak.

Jak ukryć blizny na twarzy kiedy wydaje się nam to niemożliwe?

Dobre kosmetyki do makijażu pozostają na twarzy niewidoczne. Wtapiają się w skórę i fantastycznie łączą się z cerą. Jednocześnie mają na tyle mocny kolor (czyli pigment), że potrafią ukryć nawet dużą bliznę. Takie kosmetyki nie będą kosztować dziesięciu złotych, dlatego też od razu warto przygotować sobie na nie większe pieniądze. Dobry korektor to koszt nawet pięćdziesięciu złotych.

jak ukryć blizny na twarzy maseczka
hornwellness.pl

Redakcja spakosmetyki.pl

Nasz zespół ekspertów w dziedzinie lifestyle’u, odchudzania, sportu, urody i zdrowia to grupa profesjonalistów, którzy dostarczają najnowsze informacje oraz skuteczne rozwiązania, które pomogą Ci poprawić kondycję fizyczną, zadbać o urodę i zdrowie oraz podpowiedzą jak prowadzić aktywny styl życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

produkty w hurtowniach medycznych
okulary korekcyjne
rodzaj masażu

Jesteś zainteresowany reklamą?

rodzaj masażu