Koreańskie podejście do pielęgnacji – czyli jakie?

Codzienna, prawidłowa rutyna podczas pielęgnowania skóry naszej twarzy to bardzo istotny czynnik wpływający na jej świeży i zdrowy wygląd. Niestety często, mimo naszych usilnych starań, cera wciąż nie wygląda tak, jakbyśmy tego chciały. Wydajemy fortunę na coraz nowsze produkty, których etykiety zapewniają o szybkim i długoterminowym działaniu, a po czasie okazuje się, że nie widzimy żadnych rezultatów. Z rozwiązaniem przychodzi popularna w ostatnim czasie koreańska pielęgnacja twarzy. Kobiety na całym świecie pokochały ją za znakomite efekty pięknej i zdrowej skóry. Na czym polega ta metoda i jakie kosmetyki się sprawdzają? Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej!                           

Pielęgnacja twarzy według Koreanek     

Filozofia koreańskiej pielęgnacji twarzy oparta jest na trzech głównych zasadach: oczyszczanie, nawilżanie oraz ochrona SPF. Koreanki doskonale wiedzą, że wieloetapowy rytuał pielęgnacji twarzy pozwala na zachowanie pięknej i zdrowej skóry twarzy na długie lata. Od koreańskich piękności można nauczyć się wiele – przede wszystkim regularności, należytej staranności oraz obowiązkowej ochrony naszej twarzy przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. Z każdym kolejnym miesiącem w Polsce przybywa fanek tej metody dbania o cerę. Rytuał oparty jest o 10 podstawowych kroków, które należy wykonać, aby nadać swojej twarzy pożądany efekt świeżości i blasku. Być może pielęgnacja składająca się z aż dziesięciu etapów może wydać się zbyt długa i ponad Twoje możliwości to jednak nie zniechęcaj się – korzyści, jakie z niej płyną to idealna nagroda za włożoną pracę! Ponadto, co istotne – do wszystkiego podejdź zgodnie z własnymi potrzebami, ponieważ to Ty znasz swoją skórę i jej potrzeby najlepiej.        

Poznaj Cosrx!

Cosrx jest marką powstałą w 2013 roku, odpowiadającą na potrzeby nowoczesnych klientek. Jej nazwa powstała z połączenia dwóch słów – cosmetics oraz Rx. (skrót z ang. recepta). To znana i ceniona firma koreańskich produktów do pielęgnacji twarzy. Cosrx w swojej ofercie posiada kosmetyki przeznaczone właśnie do wieloetapowego rytuału, dzięki któremu Twoja twarz odzyska swój blask i młodzieńczy wygląd. Wszystkie produkty dostępne w ofercie firmy są testowane pod kątem hipoalergiczności oraz dermatologicznie. Ambasadorem marki jest owiany tajemnicą Pan RX (Mr. Rx). To właśnie dzięki niemu oraz jego wieloletniemu doświadczeniu, powstać mogła ta wyjątkowa marka kosmetyków skutecznie zwalczających różnorodne problemy ze skórą twarzy. Już dziś wypróbuj markę Cosrx i sprawdź jej skuteczność!

Redakcja spakosmetyki.pl