Najbardziej znane i polecane lakiery hybrydowe w Polsce

W Polsce mamy szeroki wybór lakierów hybrydowych. Co więcej, mamy wiele świetnych marek z naszego kraju! Warto je poznać i postawić właśnie na ich produkty. Ich asortyment jest na tyle szeroki, że bez problemu znajdziemy coś dla siebie. Od samych lakierów, przez akcesoria, aż po lampy UV! Jeśli szukasz najlepszych produktów, aby zacząć swoją przygodę z hybrydami, to koniecznie zostań z nami i przeczytaj ten artykuł! Oto najlepsze marki lakierów, które musisz poznać.

Polskie marki lakierów hybrydowych

W Polsce powstało kilka prężnie rozwijających się marek lakierów hybrydowych. Jest to np. Indigo Nails. Już od 10 lat tworzy ona świetnej jakości produkty, które często znajdziemy w profesjonalnych salonach manicure. Kolejna to Nails Company, która szybko podbiła nie tylko nasz krajowy rynek! NeoNail to także polska firma. Jej produkty są dostępne w wielu miejscach stacjonarnie i w Internecie. Cieszą się one ogromną popularnością! Działa wyjątkowo długo, bo aż od 2006 roku. Jedną z najnowszych marek jest z kolei HiHybrid, która ma bardzo świeże i nowoczesne podejście. Dużą i znaną firmą jest też Semilac. O nim więcej można przeczytać tutaj: http://idaliastyle.pl/Semilac-%e2%80%93-najlepsze-lakiery-hybrydowe/.

Czy lakiery hybrydowe są dla każdego?

Przez pewien czas w Internecie huczało o uczuleniach i szkodliwości lakierów hybrydowych. Na szczęście ta era dobiegła już końca. Jak każdy inny kosmetyk czy produkt, tak też i hybrydy mogą doprowadzić do uczulenia. Nie jest to jednak coś nagminnego i wynika po prostu z uwarunkowania danego człowieka, albo też z błędnie wykonanej stylizacji. Jeśli źle utwardzimy lakier lub niepoprawnie go nałożymy, to może dojść do reakcji uczuleniowej! Jednak same w sobie hybrydy są w pełni bezpieczne i każda osoba może wykonać taki manicure. Nawet samemu w domu, jeśli tylko zakupimy odpowiedni sprzęt. Najlepiej postawić na którąś z polskich marek, bo jest w czym wybierać!

Manicure hybrydowy dla każdego – spróbuj!

Nie każdy ma cierpliwość i talent do robienia paznokci. Dlatego nie musisz robić ich sama, a po prostu udać się do salonu manicure! Tak doświadczone stylistki wykonają stylizację taką, jaką tylko sobie wymarzysz! Wzory, pyłki, kolory, wykończenia – wszystko można wybrać! To najlepszy sposób na piękne paznokcie bez wysiłku i kupowania setek różnych lakierów i ozdób!

Redakcja spakosmetyki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.