Jak być modną za niewielkie pieniądze?

Zazwyczaj przerażają nas ceny ubrań występujących w popularnych sklepach, dlatego jeśli nie posiadamy zbyt dużego budżetu, uznajemy, że moda po prostu nie jest dla nas. Rezygnujemy z sięgania po modne dodatki na wiosnę, próbując cieszyć się tym, co mamy już w swojej garderobie. Nie staramy się nawet znaleźć sposobu na to, by móc kupować modne i tanie ubrania, co jest całkowicie możliwe. Skorzystajmy zatem z pewnych rozwiązań, dzięki którym i osiągniemy swój cel, i nie stracimy wielu pieniędzy. Jak być modną za niewielkie pieniądze? Podpowiadamy!

jak być modną kobieta

Szukaj oszczędności

Na samym początku postarajmy się przekonać do rzeczy używanych. Odzież z drugiej ręki zawsze będzie tańsza od tej zupełnie nowej, dlatego to ona powinna nas szczególnie zainteresować. Gdzie będziemy mogły na nią natrafić? Przede wszystkim w lumpeksach, które na pewno znajdują się gdzieś w naszej okolicy. Sprawdźmy, kiedy te sklepy mają dostawę towarów, aby przyjść do nich w dniu, w którym asortyment będzie największy. Wtedy też odzież jest zazwyczaj najdroższa, ale i tak nie zapłacimy za nią więcej niż kilkanaście złotych. Starajmy się odwiedzać lumpeksy jak najczęściej, by nauczyć się wyszukiwać w nich prawdziwe perełki, jakich nie powstydziłaby się aktualna moda.

jak być modną second hand

Jak być modną i nie zwariować?

Jak same widzimy, nie musimy wydawać wszystkich swoich oszczędności, by regularnie zdobywać nowe fantastyczne ubrania czy modne dodatki na wiosnę. Znajdujmy je po prostu w lumpeksach, chodząc do nich regularnie i przekonując się do odzieży używanej. Już nawet największe gwiazdy chętnie mówią o tym, że często robią zakupy w podobnych miejscach.

belloposto.pl

Redakcja spakosmetyki.pl