Jakie dodatki do garnituru?

W trendach oficjalnych, biznesowych, na różnego rodzaju spotkaniach czy też uroczystościach garnitur jest obowiązkowym strojem. Wielu panów po tę garderobę sięga na co dzień, a w szafach znaleźć można szereg zestawów w różnych wariantach kolorystycznych i wykończeniach. Inni wybierają ten elegancki strój na specjalne okazje. Niezmiennie trzeba pamiętać o tym, że wymaga on odpowiednich dodatków. Powodzeniem cieszą się zegarki Lorus męskie, zachwycają paski, krawaty i oczywiście modne buty, a całość daje obraz mężczyzny, który doskonale wie, że świetnie wygląda.

Jak dobrać zegarek do garnituru?

Zegarki Lorus męskie stanowią bardzo ważny element eleganckiego outfitu. Dlatego właśnie szczególnie uważnie należy dobrać model do swoich potrzeb oraz oczywiście garderoby. Ten dodatek zawsze musi być proporcjonalny do ciała. I nawet jak w modzie są modele z dużymi tarczami, to szczupli panowie mogą z takim zegarkiem wyglądać groteskowo. Zresztą większe zegarki Lorus męskie będą świetnie się prezentować w casualowych stylizacjach. Przy tych eleganckich średnica tarczy nie powinna wynosić od 35 do 40 milimetrów. Tego typu koperta będzie świetnie się prezentować oraz przede wszystkim będzie praktyczna – zmieści się pod mankietem koszuli i marynarki.

Kolory i kształty

Eleganckie zegarki Lorus męskie warto też dopasować do koloru stroju do pracy, na ważną konferencję, ślub czy uroczystość rodzinną. Pod uwagę bierze się oczywiście barwy tarczy, koperty oraz bransolety czy paska. Klasyka to srebro w połączeniu z bielą i czernią. Poza tym świetnie wygląda też brązowy pasek oraz złota koperta. Jak widać, to pewnego rodzaju klasyka, która nie podlega sezonowym modom. W przypadku, gdy sięga się po garnitur w innym kolorze niż nieśmiertelny granat lub czerń, warto zachować umiar i kierować się podstawowymi zasadami. Srebrne koperty i bransolety można łączyć z akcesoriami w tym samym kolorze, a odcień paska powinien pasować do innych elementów skórzanych.

Idealne zegarki Lorus męskie będą świetnie komponować się z innymi elementami klasycznego eleganckiego stroju. To właśnie pewnego rodzaju prostota i stonowane połączenia sprawiają, że całość świetnie się prezentuje oraz zachwyca niezwykłym wykończeniem. Tego typu dodatki są także najlepszą wizytówkę, która dodaje mężczyznom pewności siebie, klasy i prestiżu. I dlatego tak ważne jest, by sięgać po akcesoria najlepszej jakości i pamiętać, że zawsze w modzie będzie klasyczna elegancja. Minimalizm, szlachetne materiały oraz doskonały look przyciągać będą spojrzenia oraz są najlepszym dowodem na to, że można świadomie kreować wyjątkowy wizerunek.

Redakcja spakosmetyki.pl