Catering dietetyczny nie musi być drogi

Dieta pudełkowa zatacza coraz szersze kręgi na całym świecie, stając się bardzo wygodnym, a przy tym zdrowym i modnym sposobem na odchudzanie, ale również na utrzymanie ogólnego dobrego stanu zdrowia. Okazuje się, że chętnie korzystałoby z niego więcej osób, którym brakuje czasu na samodzielne gotowanie, ale na przeszkodzie staje im przeświadczenie o wysokich kosztach takiej usługi. Czy jest ono uzasadnione?

Catering dietetyczny we Wrocławiu – jaką firmę wybrać?

W największych miastach w Polsce fit catering jest najbardziej popularny, co wydaje się zrozumiałe. Tam, gdzie mieszkańcy żyją w ciągłym pędzie i większość dnia spędzają w pracy lub w drodze do niej, samodzielne przygotowywanie 5 zdrowych posiłków dziennie może okazać się trudne, przez co wiele osób wybiera raczej gotowe dania garmażeryjne lub stołuje się na mieście. Catering dietetyczny we Wrocławiu to obecnie coraz chętniej wybierany, najlepszy sposób na osiągnięcie harmonii pomiędzy udanym i spokojnym życiem zawodowym oraz prywatnym, a zdrowiem, dobrym samopoczuciem i zgrabną sylwetką.

Jeśli interesuje Cię ta forma żywienia, wybierz Box Kitchen z uwagi na wysokiej jakości zdrowe składniki, które nie tylko zaspokajają głód, ale również odżywiają, i to w bardzo dobrej cenie!

Cena cateringu – ile to kosztuje?

To, ile pieniędzy w skali miesiąca będziesz wydawać na catering pudełkowy, zależy tylko od Ciebie. Przede wszystkim w Box Kitchen to Ty ustalasz, w jakie dni masz otrzymywać dostawy. Dla niektórych klientów najwygodniej jest spożywać dietę pudełkową w ciągu tygodnia, kiedy brak czasu na gotowanie, a w weekendy starać się o samodzielne przygotowywanie zdrowych posiłków. U innych odwrotnie – weekend to czas odpoczynku od wszelkich obowiązków, również tych domowych, a tu fit catering sprawdzi się wyśmienicie, szczególnie że pudełka można też zabierać na weekendowe wypady za miasto.

Koszt całodziennego wyżywienia w Box Kitchen zaczyna się od 57 złotych za dietę 1200 kcal. Czy to dużo? Biorąc pod uwagę, że to rodzaj diety, w której nie musisz nic robić – ani kupować produktów, ani gotować, ani sprzątać, to bardzo niewiele! Cena cateringu dietetycznego niemal wszędzie jest podobna, a wiele osób twierdzi, że zamawiając dietę pudełkową płacą w ciągu dnia dużo mniej – biorąc pod uwagę, że dawniej kilkadziesiąt złotych płaciły nie za całodzienne wyżywienie, ale za jeden posiłek w restauracji.

Zdrowe składniki dla szczupłej sylwetki i zdrowia

W Box Kitchen wykorzystywane są jedynie wysokiej jakości produkty, z których przygotowuje się pełnowartościowe posiłki. Oznacza to, że dostajesz zawsze dania świeże, a to bardzo mocno wpływa na ich jakość żywieniową. To produkty kolorowe, smaczne i ekskluzywne – często w pudełkach lądują orzechy, dobrej jakości oleje, tłuste ryby morskie, egzotyczne warzywa czy owoce, pełne przeciwutleniaczy przyprawy, dobre mięsa, a nawet owoce morza. Biorąc pod uwagę jakość składników, odżywiasz się tą dietą nie tylko smacznie, wygodnie i kolorowo, ale także ekskluzywnie – niczym w dobrej restauracji! Czy zatem cena cateringu jest wysoka? Nie, ponieważ zyskujesz dzięki niemu jedzenie niczym w dobrym lokalu, przygotowane przez wykwalifikowanego dietetyka, a do tego oszczędzasz czas, zdrowie i pieniądze – na rachunkach za gotowanie, oraz nie musisz wykupywać drogich suplementów diety, by czuć się zdrowym i pełnym energii!

Redakcja spakosmetyki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.