Inteligentny Moduł Analizy Skóry – usługa, którą pokocha Twój klient

W Biostage stworzyliśmy narzędzie gwarantujące satysfakcję tak prowadzących sklep internetowy, jak i klienta końcowego. Jeśli sprzedajesz kosmetyki, mamy dla Ciebie rozwiązanie, które zwiększy sprzedaż i które docenią Twoi klienci. Poznaj Inteligentny Moduł Analizy Skóry.

Jak działa moduł IMAS?

Inteligentny Moduł Analizy Skóry działa przede wszystkim sprawnie, intuicyjnie, szybko i w prosty sposób. To nowoczesne narzędzie wykonujące szybką i dokładną analizę rodzaju skóry online. Na podstawie dokonanej analizy moduł proponuje klientowi najlepszy i najtrafniejszy produkt spośród wszystkich dostępnych w Twoim sklepie.

Jak działa IMAS?

  • Robisz selfie, wgrywasz je, czekasz chwilę na wyniki… i już! Algorytmy zaproponują kosmetyk, który prawdopodobnie zadziała najlepiej, a jego skład i przeznaczenie będą dopasowane do rodzaju i kolory skóry.
  • IMAS wykorzystuje tzw. Machine Learning, czyli taki rodzaj sztucznej inteligencji, który ciągle sam się uczy i rozwija, a w tym procesie bazuje na dotychczasowych doświadczeniach. To oznacza, że narzędzie z czasem staje się coraz lepsze i lepsze, a rekomendacje dla twoich klientów zawsze są w 100 procentach trafione

Największe zalety IMAS w Twoim sklepie

Masz dość nudnych sklepów, które wyglądają tak samo i oferują bardzo podobne produkty? Szukasz rozwiązania, które podniesie atrakcyjność Twojej platformy w oczach klientów, pomoże przyciągnąć nowych odwiedzających i utrzymać dotychczasowych? Zależy ci na tym, by doświadczenie zakupowe w Twoim sklepie było przyjemne, skuteczne i zapadające w pamięć? Inteligentny Moduł Analizy Skóry to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki nieskomplikowanemu i bardzo intuicyjnemu interfejsowi przeklikanie się przez kolejne etapy będzie przyjemne, a klient poczuje się wyjątkowo. Sprzedaż internetowa to branża, w której trudno pokazać, że firma podchodzi do klienta indywidualnie, dlatego instalacja tego rodzaju modułu to świetny sposób, by klient poczuł się zaopiekowany, doceniony oraz wyróżniony. A Ty nie tylko zyskasz lojalnego klienta, lecz poprawisz swoją sprzedaż sprzedaż.

Zainwestuj w nowoczesny produkt, który pokochają Twoi klienci

Moduł działa prosto i sprawnie, a zabiegany klient doceni szybki wynik i rekomendację. To doskonały sposób na to, by przekonać niezdecydowanych. Dzięki temu narzędziu klient otrzyma bowiem czytelną informację, że dany produkt jest rozwiązaniem idealnym dla jego skóry. To znacznie ułatwi i przyspieszy proces decyzyjny, tak trudny podczas zakupów online, gdy nie można poradzić się specjalisty czy przetestować, obejrzeć i dotknąć kosmetyku. Razem z tym modułem stworzyliśmy rozwiązanie, które daje namiastkę wizyty u kosmetyczki w formie online. Pozwoliło nam to połączyć komfort wykonywania zakupów online z zaletami kupowania stacjonarnie, gdy ma się możliwość rozmowy z doradcą. Zajrzyj na biostage.pl i rozpocznij nowy, dobry rozdział w swoim biznesie.

Redakcja spakosmetyki.pl